ľudia

SEO špecialisti, PPC špecialisti, Social Media manažéri, projektoví manažéri, obchodníci a kreatívci. Odborníci, ktorí sa starajú o vaše projekty. Naši kolegovia a kamaráti.

ľudia žena

Board

Je nás veľa a každý sme iný. Občas potrebujeme nakopnúť, občas natrafíme na problémy, občas nás tlačí čas. No len zriedka sa v tímoch nedohodneme na spoločnom riešení. Aj za to môže náš board, ktorý ťahá Visi tímy tým správnym smerom, stará sa o spokojnosť ľudí, hladký priebeh interných procesov a v neposlednom rade dohliada na kvalitu odvedenej práce.

Business Consultants

Dobrý obchodník dokáže predať aj mačku vo vreci. My vo Visibility takto nepracujeme. Naši business consultanti sú v digitálnom marketingu doma. Preto dokážu každému klientovi navrhnúť to najlepšie marketingové riešenie pre jeho podnikanie. Neveríte? Oslovte ich.

Marketing Team

Za viditeľnou značkou stojí vizibilný marketing. O ten sa u nás stará tím marketingových špecialistov. Pod palcom majú nielen pravidelnú dávku know-how v našom Visiguide, ale aj kurzy a školenia či vyladené eventy. Títo ľudia neustále pracujú na tom, aby sa z Visibility stal váš digitálny lovebrand.

Strategy Team

Na začiatku každej úspešnej kampane stojí premyslená online stratégia. Čím začať a ako budovať nezameniteľnú digitálnu stopu vo svete silnej konkurencie? Na všetko vás pripravia naši stratégovia v na mieru šitej digitálnej stratégii.

SEO

Robiť SEO je kľúčové. Skrýva sa za ním oveľa viac, ako písanie článkov na blog. SEO audit, analýza kľúčových slov, link building, SEO copywriting… Za lepšou pozíciou vášho webu v Google vyhľadávaní stojí kontinuálna a dlhodobá práca našich SEO špecialistov.

PPC

Keď je PPC tím naozaj výkonný, potom aj reklamy budú stáť naozaj za to. Reklama na Facebooku aj Google reklama. PPC špecialisti na online reklamu nasadia, optimalizujú a analyzujú výsledky na dennej báze tak, aby im neušiel žiadny potenciálny zákazník.

Project Managers

Každá loď by mala mať kapitána. A každý projekt by mal mať svojho project managera. Aby vo vzduchu neostal visieť žiadny e-mail a všetky plány boli naplnené včas, bude sa o váš projekt starať jeden z našich sympatických projekťákov/projekťáčiek.

Copywriters a Ideamakers

Niekedy sa nápad zjaví ako na podnose, niekedy nad ním treba veľa premýšľať. Jedno je však isté, dobrý nápad si treba okamžite zapísať. Od reklamných textov, až po zvučné claimy, obracajú slová rozličnými smermi. Spoznajte (v)našich copywriterov a ideamakerov.

Graphic Designers

Pekné veci sú vraj očiam neviditeľné. To ale neplatí o práci Visi grafikov. Nápaditý vizuál kampane, originálny web design a jedinečný podpis vašej značky. Unikátne idey vyjadrujú vo vizuálnej podobe tak, aby posolstvo ostalo jasne čitateľné.

Social Media Managers

Navrhnú stratégiu, napíšu texty, ba si aj potrú klávesnicu medom, keď príde na community management. Dávajú život profilom, ktoré zívajú prázdnotou, servírujú ľuďom to, čo na sociálnych sieťach (ne)hľadajú. Zoznámte sa s ostrieľaným tímom social media managerov.

Web Developers

Aby sa ľudia na váš web radi vracali, mala by pre nich byť návšteva stránky čo najpríjemnejšia. Od štruktúry obsahu podľa analýzy kľúčových slov, cez tvorbu wireframe až po samotný vývoj webstránky, to všetko zvládnu naši web developeri ľavou zadnou.

HR a Office Department

Firemné hodnoty nadobúdajú úplne iný rozmer, keď nimi žije celá agentúra. Hiring tých najlepších, spoločné akcie, ľudský prístup a láskavá opatera. O to, aby ľudia vo Visi pracovali v harmónii, sa stará náš HR a office department.

/kariéra

šípka