ľudia

SEO a PPC špecialisti, social media manažéri, projektoví manažéri, obchodníci a kreatívci. Odborníci, ktorí sa starajú o vaše projekty. Naši kolegovia, kolegyne a kamaráti, kamarátky.

ľudia žena

Board

Aj my občas čelíme problémom a časovému tlaku, no len zriedka sa nezhodneme na spoločnom riešení. Aj za to vďačíme boardu, ktorý dbá o spokojnosť tímov, hladký priebeh interných procesov a, v neposlednom rade, dohliada na kvalitu odvedenej práce.

Head of

Lídri a vizionári, ale najmä profesionáli, ktorí sú hlavou Visibility. Vedú nás k úspechu a pravidelne nás reprezentujú vo svete marketingu. S odhodlaním nám pomáhajú dosahovať ciele a starajú sa o to, aby Visibility išla tým správnym smerom – to sú naši head of.

HR

Firemné hodnoty nadobúdajú úplne iný rozmer, keď nimi žije celá agentúra. Hiring tých najlepších, spoločné akcie, ľudský prístup a láskavá opatera. O to, aby ľudia vo Visi pracovali v harmónii, sa stará naše HR.

Marketing Team

Za viditeľnou značkou stojí vizibilný marketing. O ten náš sa starajú špecialistky a špecialisti, ktorí majú pod palcom pravidelnú dávku know-how na našom Visiguide, kurzy a školenia či vyladené eventy. Títo ľudia pracujú na tom, aby bola Visibility váš digitálny lovebrand.

Business Consultants

Dobrý obchodník/čka vraj predá aj mačku vo vreci. To však nie je náš štýl. Naši business consultanti sú v digitálnom marketingu doma. Preto dokážu každému klientovi navrhnúť to najlepšie marketingové riešenie pre jeho podnikanie. Neveríte? Oslovte ich.

Strategy Team

Na začiatku každej úspešnej kampane stojí premyslená online stratégia. Čím začať a ako budovať nezameniteľnú digitálnu stopu vo svete silnej konkurencie? Na všetko vás pripravia naši stratégovia a strategička v na mieru šitej digitálnej stratégii.

SEO

Robiť SEO je kľúčové. Skrýva sa za ním oveľa viac, ako písanie článkov na blog. SEO audit, analýza kľúčových slov, linkbuilding… Za lepšou pozíciou vášho webu vo výsledkoch vyhľadávania stojí kontinuálna a dlhodobá práca našich SEO špecialistov a špecialistiek.

PPC

Keď je PPC tím naozaj výkonný, potom aj reklamy budú stáť naozaj za to. Reklama na Facebooku aj Google reklama. PPC špecialisti online reklamu nasadia, optimalizujú a analyzujú výsledky na dennej báze tak, aby im neušiel žiadny potenciálny zákazník.

Project Managers

Každá loď by mala mať kapitána. A každý projekt by mal mať svojho project managera. Aby vo vzduchu neostal visieť žiadny e-mail a všetky plány boli naplnené včas, bude sa o váš projekt starať jeden z našich sympatických projekťákov/projekťáčiek.

Copywriters a Ideamakers

Niekedy sa nápad zjaví ako na podnose, inokedy nad ním treba premýšľať. Jedno je ale isté, dobrý nápad si treba okamžite zapísať. Od reklamných textov až po zvučné claimy, obracajú slová rozličnými smermi. Spoznajte našich copywriterov a ideamakerov.

Graphic Designers

Pekné veci sú vraj očiam neviditeľné. To ale neplatí o práci Visi grafikov/grafičiek. Nápaditý vizuál kampane, originálny web design a jedinečný podpis vašej značky. Unikátne idey vyjadrujú vo vizuálnej podobe tak, aby posolstvo ostalo jasne čitateľné.

Social Media Managers

Navrhnú stratégiu aj content plán, ba si aj potrú klávesnicu medom, keď príde na community management. Dávajú život profilom, ktoré zívajú prázdnotou. Servírujú ľuďom to, čo na sociálnych sieťach (ne)hľadajú. Zoznámte sa s tímom social media manageriek.

Web Developers

Aby sa ľudia na váš web vracali radi, mala by pre nich byť návšteva stránky čo najpríjemnejšia. Od kódovania webových stránok až po nastavenie základného on-page SEO, to všetko zvládnu naši web developeri ľavou zadnou.

Office Department

Trpezlivosť zo železa a odpoveď na všetky otázky — to je náš office department. Svojou láskou a starostlivosťou nám denne pripomínajú, že chodiť do práce môže byť aj zábava (a nielen preto, že každý štvrtok objednajú do officu pizzu).