ľudia

SEO špecialisti, PPC špecialisti, Social Media manažéri, projektoví manažéri, obchodníci a kreatívci. Odborníci, ktorí sa starajú o vaše projekty. Naši kolegovia a kamaráti.

ľudia žena

Board

Každú firmu musí niekto viesť. Z najvyššieho poschodia nás podporujú zakladatelia, CEO a stratégovia. Prinášame im obety v podobe skvelých výsledkov.

Marketing Team

Eventy, školenia, online social aktivity. Marketing sa stará, aby bola značka Visibility čo najviac viditeľná a stala sa aj tvojím obľúbeným digitálnym brandom.

Strategy Team

Pochybnosti o tom, či potrebujete optimalizovať web alebo viac investovať do platenej reklamy zaženú naši skúsení stratégovia. Váš projekt nasmerujú tým správnym smerom.

PPC

Špecialisti na online reklamu. Ich doménou je Google a reklama na sociálnych sieťach. Nasadia ju, optimalizujú a sledujú, ako vaši zákazníci rad za radom nakupujú.

Social Media

O kompletnú správu vašich sociálnych sietí sa postarajú skúsení social media marketéri. Navrhnú stratégiu, vytvoria kreatívu a, ak treba, vyberú vhodného #influencera.

Project Managers

Hovorí sa, že najlepší projektový manažér je taký, o ktorom ani neviete, že riadi váš projekt. My vieme, že u nás máme presne takých.

Business Consultants

O najlepších „obchoďákoch“ sa zas hovorí, že o nich treba vedieť vždy. Máte záujem o naše služby? Oslovte našich biznisových konzultantov.

HR Department

Hľadanie tých najšikovnejších kolegov, ale aj udržiavanie ideálnej rovnováhy medzi prácou a zábavou majú na starosti naši HR špecialisti.

/kariéra

šípka