/sprievodca marketingovým adventom
Visibility Adventný kalendár
Visibility Adventný kalendár 2023
visibility
24
22
23
19
20
21
15
16
17
18
10
11
12
13
14
4
5
6
7
8
9
1
2
3

/guide

Urobte to „po našom“

Budete piecť na Vianoce parížške rohlíky? Objavte najčastejšie bohemizmy a okrem vianočného „národného menu“ už viac nebudete piecť parížske rohlíky – iba rožky.

Najčastejšie bohemizmy v slovenčine: Používate ich aj vy?

/guide

Dávajte si pozor, čo si želáte

Poradí si umelá inteligencia s prípravou vianočných dobrôt alebo s tipmi na vianočné darčeky? V oboch prípadoch vám poradí ChatGPT, no dôležité je vedieť, ako s ním pracovať.

ChatGPT: Ako pracovať s novým AI nástrojom?

/guide

Ingrediencie: Dva mlieka, jedno vajce

Pre všetkých fanúšikov gramatiky je nepredstaviteľné napísať chybu. Aj napriek tomu nám tie jednoduché čísla môžu pomotať hlavu ako vianočné svetielka. Viete, ako písať číslovky slovom a aký tvar použiť?

Viete, ako písať číslovky? (Jazykové okienko)

/guide

Prisypte brand, pridajte trochu PPC a namiešajte brandové kampane

To, čo nikto nikdy nevidel, ako keby ani neexistovalo. Ak nikto neuvidí vašu značku, nemusí uveriť, že je tu. Správny pomer reklamy môžu vyvážiť aj brandové PPC kampane. Ako na to?

Prečo robiť brandové PPC kampane?

/guide

Čas pokoja a radosti

Na naplnenie miestnosti dobrou atmosférou v kruhu najbližších nemusíte čakať len na Vianoce. Získajte inšpirácie na kvalitný teambuilding s vašou „pracovnou rodinou".

Plánujete teambuilding? Prinášame 5 skvelých nápadov na aktivity

/guide

Je to vo hviezdach?

Bezpečné putovanie po webstránke bez potreby orientovať sa vo hviezdach? Vytvorte si vlastnú cestu so sitemapou vašej webstránky!

Sitemap: Všetko, čo potrebujete vedieť o mape stránok

/guide

Sviatočné bláznovstvá

Vianočné obdobie je čas pokoja a radosti.Naštartujte dobrú náladu a oddýchnite si.

Syndróm vyhorenia: Aké sú príznaky a ako mu predchádzať?

/guide

Mrznúce momentky

Aj vy máte jednu „lepšiu stranu“ pri fotení? Zvečniť moment Vianoc je kľúčový a je sprevádzaný hodinami príprav. Ak však tejto časti Vianoc nedávate prílišť pozornosti, a predsa chcete poslať pozdrav blízkym, využiť môžete aj jednu z bezplatných fotobánk pre vyladenie vianočných motívov.

Fotobanky zadarmo: 10 najlepších zdrojov pre kvalitné obrázky

/guide

Ako písať príbehy slovami

Či už budú vaše príbehy vianočné alebo nie, zaslúžia si pozornosť a správnu gramatiku. Využiť môžete čarovné nástroje, aj keď nie ste copywriter a žiadneho nemáte práve po ruke.

10 užitočných online nástrojov a webov (nielen) pre copywriterov

/guide

Rozžiarte obrazovky čarovným dizajnom

Kreatívne chvíle si môžete spríjemniť rôznymi spôsobmi. Či už zvolíte oddych, vzdelávanie, kreativitu alebo všetko spolu, inšpirujte sa aktuálnymi trendmi v grafickom dizajne.

TOP 5 trendov v grafickom dizajne za rok 2023

/guide

Pekne poporiadku

Odborný článok, vianočný dopis alebo iný druh písania? Niekto uprednostní štruktúru a niekto písanie „od srdca“. My vám však poradíme ako ideálne štruktúrovať články.

Ako ideálne štruktúrovať články? Veda písania odhalená

/guide

Šťastný nový KROK

Nájsť harmóniu, aby boli všetci spokojní, môže byť náročné. Či už ide o voľbu správnych darčekov alebo rozhodnutie, ktorý marketingový kanál je pre vás najvhodnejší. Je to SEO alebo PPC?

SEO vs PPC: Ktorý online marketingový kanál je pre vás ten pravý?

/guide

Vianočné balenie obsahu

Tvorba obsahu je ako výber darčeku – je ťažké zvoliť ten správny formát, aby si ho každý obľúbil rovnako. Preto vám prinášame výber trendov na tvorbu obsahu.

Najväčšie trendy v tvorbe obsahu: Využívate ich aj vy?

/guide

Máte svoj plán?

Či už ide o plánovanie dokonalých sviatkov alebo práce, v obcoh prípadoch je dôležetié plánovať včas. Tak je to aj v prípade tvorby obsahu na web. Inšpirujte sa ako správne plánovať obsah alebo ako môže vyzerať váš redakčný kalendár.

Redakčný kalendár: Ako plánovať obsah na web

/guide

Rozžiarte Facebook

Kreatívne a inšpiratívne nápady môžu rozžiariť nielen vianočný stromček, ale aj váš firemný Facebook. Inšpirujte sa tým, ako môžete vylepšiť pocit z vášho firemného Facebooku.

10 inšpirácií, ako vytvoriť originálne posty na Facebook

/guide

Mýliť sa je ľudské

Cesta za úspechom prináša rôzne situácie. Občas sa stretneme aj s tým, že naše rozhodnutia nie sú úplne správne. Tak to môźe byť aj v reklame.

5 najčastejších chýb v nastaveniach reklamy, ktoré objavujú naši PPC špecialisti

/guide

Virtuálny vianočný zázrak

Čas Vianoc, ale aj biznisu je o spoločných chvíľach. Na prvých stretnutiach s partnermi je dôležité dať o sebe vedieť. Zanechajte virtuálnu vizitku.

Vytvorte si virtuálnu vizitku pre vaše podnikanie

/guide

Vzájomné prepojenie

Spájanie ľudí počas vianočného obdobia je dôležité a neodmysliteľnou súčasťou čarovnej atmosféry. Rovnako je to v marketingu – linkbuilding je súčasťou takmer každej SEO aktivity, ktorá zlepší želaný výsledok.

Linkbuilding: Budovanie odkazov pre SEO v roku 2023

/guide

Svietiaca reklama

To, čo je úspešné, môže mať pre každého inú podobu. Jednou z častí marketingu sú kľúčové metriky v Google Ads.

Kľúčové metriky v Google Ads: Ako merať úspech kampaní?

/guide

Pošta pre teba

Listy plné nadšenia, očakávaní a skromnej túžby - také môžu byť vianočné listy. V digitálnom svete a marketingu prevláda skôr formát mailov a od toho printového sa mierne odkláňa. Nápomocným nástrojom v tomto kontexte môže byť práve Mailchimp.

Mailchimp: Všetko, čo by ste mali o tomto nástroji vedieť

/guide

Začali už Vianoce?

Podľa ktorej reklamy už viete, že sa blížia Vianoce? Niektoré nás zastihnú v televízii, iné v digitálnom svete. Aj vaša reklama môže vyniknúť. Viete ako na to?

Reklamy na YouTube v roku 2023: Aké máme možnosti platenej reklamy?

/guide

Vyhľadávanie strateného pokladu

Stres a panika pri hľadaní? Na Vianoce to občas tak býva. Google nám v istom smere môže pomôcť. Zmení sa ale niečo v Google vyhľadávaní?

Google I/O: Vyhľadávanie sa zásadne zmení, bude SEO opäť mŕtve?

/aleeee ;)

Nebuďte zvedaví, budete rýchlo starí!

U nás sa riadíme heslom, že trpezlivosť ruže prináša. Preto musíte počkať, kým príde tá správna chvíľa... alebo aspoň ten správny deň na otvorenie tohto okienka.

Chcem sa vzdelávať
Prečítajte si viac na Visiguide

/aleeee ;)

Nebuďte zvedaví, budete rýchlo starí!

U nás sa riadíme heslom, že trpezlivosť ruže prináša. Preto musíte počkať, kým príde tá správna chvíľa... alebo aspoň ten správny deň na otvorenie tohto okienka.

Chcem sa vzdelávať
Prečítajte si viac na Visiguide