Top

pracovná ponuka

Hľadáme Projektového Konzultanta/Account Managera

Miesto práce:                                Bratislava

Termín nástupu:                          dohodou

Druh pracovného pomeru:      full-time

Plat:                                                  fix+výkonnostné bonusy

Náplň práce, kompetencie a zodpovednosti:

  • Spracovanie prichádzajúcich leadov
  • Pravidelné stretávanie sa  a komunikácia s klientom
  • Návrhy na upsaleszabezpečenie spokojnosti klienta
  • Vedenie a administratíva projektov
  • Účasť na interných obchodných stretnutiach, networkingových a vzdelávacích aktivitách
  • Pravidelné vzdelávanie a prinášanie inovatívnych nápadov

Požiadavky na kandidáta:

  • Min. 2- ročné skúsenosti z prostredia online marketingu
  • Vynikajúce organizačné, komunikačné a obchodnícke zručnosti
  • Proklientsky prístup a orientácia na výsledky
  • Multitasking a odolnosť voči stresu
  • Tímový hráč

Čo ti ponúkame:

  • Plat odpovedajúci schopnostiam a praxi.
  • Office v centre Bratislavy. So saunou, stolným futbalom a tulivakmi.
  • Po skúšobnej dobe pravidelné jazykové hodiny (AJ, NJ, španielčina) a masáže.
  • Flexibilný pracovný čas.
  • Pracovné skúsenosti z jednej z top SK digitálnych agentúr.

Zaujala Ťa ponuka?

Ak si myslíš, že si vhodným kandidátom na túto pozíciu a spĺňaš všetky kritériá, napíš na kariera@visibility.sk s predmetom “Projektový konzultant/Account Manager”. V správe pripoj životopis, pre bližšie spoznanie motivačný list a zoznam projektov, na ktorých si pracoval.

Vopred si vážime prejavený záujem všetkých kandidátov. Po starostlivom posúdení prijatých správ budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov. Za pochopenie veľmi pekne ďakujeme!

Pre koho to budeš robiť

Visibility, to je:
  • Predovšetkým energický tím mladých ľudí. Že mladosť znamená pochabosť? Eh! Príď k nám a uvidíš, že… je to ešte horšie. :)
  • Jedna z najväčších a najrýchlejšie rastúcich online agentúr široko-ďaleko.
  • Obrovská kancelária v najcentrovejšom centre Bratislavy so saunou, chill-out zónou a stolným futbalom.
  • Množstvo (samozrejme neplánovaných) parties a teambuildingov.
  • Líder vo vzdelávaní trhu a vlastnom inbound marketingu.
Firemná kultúra
Naša kancelária