Hore
Späť na visibility.sk
Späť
Zdieľaj

Visitalk: Marketingové trendy v roku 2017

Nový rok, nové predsavzatia!
Online marketingu nikdy nie je dosť, stále sa menia pravidlá, a preto sme sa pre vás rozhodli usporiadať eventy o online marketingu na pravidelnej báze. Sériu týchto eventov odštartujeme témou „Marketingové trendy v roku 2017″, takže si ho nenechajte ujsť, aby ste boli v novom roku zásobený užitočnými informáciami.

DÁTUM A ČAS:
26. 01. 2017, 19:00 – 21:00
MIESTO:
KC Dunaj, Nedbalova 3
LEKTORI:
Marek Šulik, Jakub Gombár, Juraj Sasko
CENA:
10  s DPH na osobu
Podujatie sa už uskutočnilo.

Podujatie sa už uskutočnilo

Lektori

Marek Šulik

Marek Šulik

Strategy Director
Baví a živí ma online marketing. Vo VISIBILITY som takmer od začiatku a v súčastnosti pracujem na pozícii Strategy Director. Zaujímam sa o webovú analytiku, optimalizáciu pre vyhľadávače, použiteľnosť webových stránok a sociálne médiá. Okrem VISIBILITY pôsobím ako lektor v Truniversity a bratislavskom Impact Hube. Som absolvent FMK UCM v Trnave. Rád pijem pivo, bicyklujem, cestujem a vyrábam gifká. Okrem iného. :)
Jakub Gombár

Jakub Gombár

Performance Marketing Specialist
Marketing ma “chytil” už počas strednej školy a stretávam sa s ním v rôznych podobách až dodnes. K online marketingu som sa dostal v roku 2014 a momentálne sú mojou špecializáciou PPC kampane na Google a Facebooku. Obdivujem akým neuveriteľným tempom sa online marketing vyvýja a teší ma to, že je neustále niečo nové čo sa môžem učiť a v čom sa môžem zdokonalovať. Mojím najväčším koníčkom je cestovanie a najviac obľubujem ďaľeký východ. Na Slovensku, rád chodievam do hôr buď na turistku alebo cez zimu skialpovať.
Som internetový marketér srdcom, pivár aj vinár, time manažer dušou a cestovateľ presvedčením. Okrem iného CEO VISIBILITY, zakladateľ ADMA (Asociácia digitálnych marketingových agentúr), Google tréner a večný študent.
Iná téma

Zaujíma ťa téma, ktorej sme sa zatiaľ nevenovali?

Podujatia, ktoré sa venujú rovnakej téme: