Hore
Späť na visibility.sk
Späť
Zdieľaj

Visitalk: Ako dať svetu dobrý obsah

Keďže sme si dali predsavzatie, že vám každý štvrťrok prinesieme nový event, snažíme sa záväzky plniť a ďalší event je už čochvíľa tu.
Počas večera vám prinesieme zaujímavé prednášky z rôznych oblastí content marketingu.

DÁTUM A ČAS:
31. 05. 2017, 18:00 – 21:00
MIESTO:
KC Dunaj, Nedbalova 3
LEKTORI:
Slavomír Artim, Júlia Micháleková, Soňa Hrúziková, Ján Brtáň
CENA:
9,00  s DPH na osobu
Podujatie sa už uskutočnilo.

Podujatie sa už uskutočnilo

Lektori

Slavomír Artim

Slavomír Artim

  Slavo pochádza z Bardejova, má 33 rokov a posledných 14 rokov žije v Bratislave so super manželkou, s ktorou má super bábo. Od minulého roka sa stal Bratislavčan oficiálne. Aľe šercom furt vychodňar :) Študoval produktový dizajn na STU, odkiaľ sa dostal k reklame. Pracuje ako copywriter a ideamaker. Robi pre značky ako Aupark, O2, KIA, Budiš, Siemens, Liptov a ďalšie. Produktového dizajnu  sa nevzdal a posledné roky sa mu venuje čoraz viac. Milujem melóny, je fanúšik značky volvo a originálnych nápadov. A samozrejme, baví ho vymýšľať slovné hračky pod pseudonymom Dyslektik. :)
  Júlia Micháleková

  Júlia Micháleková

  Digital Director
  Volám sa Júlia a milujem tieto veci: VISIBILITY, kde pracujem od jej začiatkov (už takmer 4 roky). Creativity by VISIBILITY team, ktorý mám tu česť riadiť. Učiť sa nové veci, skúšať ich v praxi a potom šíriť tieto znalosti ďalej. Preto okrem písania článkov rada prednášam na konferenciách a univerzitách. Tiež rada pracujem so stážistami a študentmi, ktorí sa chcú učiť a zlepšovať.
  Soňa Hrúziková

  Soňa Hrúziková

   Soňa bola v minulosti súčasťou niekoľkých internetových a žurnalistických projektov, kde písala a robila gramatické korektúry. Momentálne sa týmto činnostiam venuje v Kurníku, ktorý pred rokom založila spolu s Miškou Kučovou a za veľkej pomoci dvornej ilustrátorky Martu.
   Ján Brtáň

   Ján Brtáň

    Janči sa contentu venuje už 4 roky, je spoluautor a editor magazínov ako Sóda, Nové Lido, Apríl.
    Iná téma

    Zaujíma ťa téma, ktorej sme sa zatiaľ nevenovali?