Hore
Späť na visibility.sk
Späť
Zdieľaj
visilab

Staň sa expertom skôr, než povieš SEO

Máte už v marketingu niečo za sebou? Chceli by ste posunúť svoje znalosti o SEO na vyššiu úroveň? Visilab je jedinečný koncept školení, kde počas 3 mesiacov nadobudnete komplexné vedomosti a know-how od SEO odborníkov v našich VISI priestoroch. Po absolvovaní školení získate VISI certifikát a napríklad taký SEO audit by pre vás nemal byť žiadny problém.

Registrovať sa
visilab

Čo ťa čaká vo visilabe?

Potrebuješ len nadšenie a hlad po informáciách.
Ostatné ti ukážeme my.

20. 2. 2020 SEO základy

Moderné SEO je vo veľkej miere o ovládaní základných princípov, ktoré riadia vyhľadávanie. Jednotlivé techniky sa menia, princípy však ostávajú rovnaké. Práve o nich bude úvodné školenie.
Lektor / Ján Andrejko
12.00 - 16:30

25. 2. 2020 Analýza kľúčových slov

Analýza kľúčových slov je podstatou SEO a významnou súčasťou digitálneho marketingu. Počas dvoch dní workshopov a školení sa naučíte vytvoriť vlastnú analýzu kľúčových slov pre akýkoľvek typ projektu.
Lektor / Mikuláš Prokop
12.00 - 16:30

5. 3. 2020 Analýza kľúčových slov

Analýza kľúčových slov je podstatou SEO a význmanou súčasťou digitálneho marketingu. Počas dvoch dní workshopov a školení sa naučíte vytvoriť vlastnú analýzu kľúčových slov pre akýkoľvek typ projektu.
Lektor / Mikuláš Prokop
12.00 - 16:30

12. 3. 2020 Obsahové SEO – Content Gap, redakčný kalendár, persóny, vyhodnocovanie

Obsah na webe nestačí len napísať, ale aj optimalizovať. Vďaka obsahu vás ľudia môžu dohľadať, vďaka kvalitným článkom si ich pozornosť udržíte. Obsah vždy vyhodnoťte, aby ste vedeli, na čo sa v budúcnosti zamerať a čo úplne vypustiť aj s ohľadom na vašich potenciálnych zákazníkov.
Lektor / Marcel Machovič
9.00 - 16.00

19. 3. 2020 Technické SEO

Ak chceme poraziť konkurenciu v SERP-e, musí byť náš web nielen plný užitočného obsahu, ale spĺňať aj mnohé technické kritériá, ktoré návštevníkom jeho prezeranie a chápanie uľahčujú.
Lektor / Jozef Jurík
9.00 - 16.00

26. 3. 2020 Linkbuilding, konkurencia off-page

Budovanie spätných odkazov (linkbuilding) stále patrí k ťažiskovým SEO aktivitám. Dozviete sa zásady a taktiku budovania spätných odkazov. V druhej časti sa zameriame na porovnanie odkazového portfólia konkurencie. Ako tieto zistenia využiť vo svoj prospech?
Lektori / Jaroslav Uram a Peter Svatoň
12.00 - 16:30

2. 4. 2020 Analytika pre SEO – GA, SC, GTM

Webová analytika má v SEO nesmierny význam. Vďaka nej viete vyhodnotiť, ako sa webu v organickom vyhľadávaní darí, akú hodnotu prináša a viete identifikovať priestor pre neustále zlepšovanie. Ako vyzerá základné funkčné riešenie a na čo všetko sústrediť pozornosť?
Lektor / Jozef Jurík
12.00 - 16:30

9. 4. 2020 SEO stratégia

Dlhodobé a konzistentné SEO si vyžaduje plán, ktorý prináša výsledky. SEO stratégia pomôže identifikovať potenciál, určiť priority a zaručiť, aby sme sa po ceste k cieľu nestratili.
Lektor / Ján Andrejko
12.00 - 16:30

16. 4. 2020 Lokálne SEO

Ak ste zameraní na lokálnych zákazníkov, je vhodné posilniť vaše postavenie pri hľadaní produktov a služieb práve v danom regióne. Čo všetko treba urobiť pre vyššiu viditeľnosť vo vašom meste?
Lektor / Marcel Machovič
12.00 - 16:30

23. 4. 2020 Zdroje, tooly, certifikáty, test + náš certifikát

SEO je živou, pulzujúcou disciplínou, preto si ukážeme tie najlepšie zdroje SEO vedomostí. Súčasťou posledného školenia je záverečný test, po jeho vyhodnotení získate certifikát.
Lektor / Peter Svatoň
12.00 - 16:30

Podujatie sa už uskutočnilo

Lektori

Ján Andrejko

Ján Andrejko

Strategy Director
Jozef Jurík

Jozef Jurík

SEO Project Manager
Mikuláš Prokop

Mikuláš Prokop

SEO Project Manager
Peter Svatoň

Peter Svatoň

Head of SEO
Marcel Machovič

Marcel Machovič

SEO Project Manager
Jaroslav Uram

Jaroslav Uram

SEO Project Manager