Top

visibility

Skúsenosti si nekúpiš

Aj vaši starí rodičia hovorievali, že skúsenosti sa kúpiť nedajú? Prednedávnom ešte mali pravdu, ale... Naše skúsenosti teraz na predaj sú.

V online marketingu sa pohybujeme od dôb, ktoré sú vzhľadom k rýchlosti jeho vývoja prehistorické. To nás naučilo rozoznať zrno od pliev. Na jednej strane milujeme trendy, na strane druhej sa bezhlavo nehrnieme do divokého míňania reklamných budgetov.

Rozmýšľali sme, ako naše skúsenosti v rôznych oblastiach predať tak, aby to pre vás malo zmysel. Výsledkom je produkt mentoringu. V rámci neho sa vašej spoločnosti bude venovať vybraný špecialista, ktorý posunie úroveň vášho marketingu vyššie. Nejde o školenie, nejde o jednorazovú kampaň. Výsledkom mentoringu by mal byť trvalý posun vášho know-how vpred.

V skratke: kúpite si naše skúsenosti, aby ste obohatili tie vaše.

Na výber máte z týchto špecialistov:

V praxi sa pohybujem od roku 2009. Začínala som s manažovaním SEO projektov, v súčasnosti som Managing Director slovenskej Visibility a konateľka firmy DASE s.r.o. Za svoje poslanie považujem odovzdávanie môjho know-how, vzdelávanie a starostlivosť o šťastie a rozvoj zamestnancov. Za posledné 4 roky som viedla viac ako 45 prednášok a workshopov a napísala viac ako 80 článkov. Milujem knihy, tanec, beh, cestovanie, kávu a pivo. :)

Pozícia: Managing Director
Roky praxe: 7
Oblasti, ktoré zastrešujem: komplexná digitálna stratégia, content marketing, budovanie značky, HR, motivácia ľudí, riadenie firmy
Projekty, na ktorých som pracovala: nastavenie komunikácie a dohľad nad obsahovou časťou kampane „Zaži vášeň“ pre balet Slovenského národného divadla, konzultácie k SEO a content marketingu pre Websupport, IT&T a mnoho ďalších.

Online marketingu sa venujem od roku 2009. Vo Visibility som vystriedal viacero úloh a tieto skúsenosti v súčasnosti využívam na pozícii Strategy Director. Okrem toho pôsobím ako lektor v Truniversity a bratislavskom Impact Hube. Vzdelávanie je jedným z našich agentúrnych poslaní a aj ja venujem týmto aktivitám veľa času. Za posledné roky som viedol takmer 50 rôznych školení, workshopov a mentoringov a publikoval viac ako 150 článkov. Keď mám čas, tak rád bicyklujem, cestujem a pijem pivo. Ideálne naraz.

Pozícia: Strategy Director
Roky praxe: 7
Oblasti, ktoré zastrešujem: komplexná digitálna stratégia, výkonnostný marketing, optimalizácia pre vyhľadávače, webová analytika, content marketing, použiteľnosť webov
Projekty, na ktorých som pracoval: Hyundai, Slovenská národná galéria, Zuno, Union, ADMA

O grafiku som prvýkrát zakopol na strednej škole, kde som sa zoznámil s balíkmi produktov Adobe. Zo začiatku som si vedel, asi ako každý, svoj grafický návrh webu aj prepísať do HTML a CSS. Postupne som ale nejaké oblasti vypustil a dnes sa vo firme Visibility ako Senior Graphic Designer venujem predovšetkým grafike a použiteľnosti web stránok. Najnovšie som dostal možnosť mentorovať aj pár projektov v Impact Hube. Mimo tohto všetkého hrám basket, behám po svete a pijem malokarpatské vína (v kombinácii s koňakom).

Pozícia: Senior Graphic Designer
Roky praxe: 8
Oblasti, ktoré zastrešujem: grafika web stránok, UX a UI dizajn, výroba rôznych grafických podkladov (AdWords bannery, statusy na soc. siete a pod.), návrh korporátnej identity.
Projekty, na ktorých som pracoval: Bacardi, Almark, Granit Hotels, Mercedes-Benz a veľa iných.

Ako funguje samotný mentoring?

Vybraný špecialista pracuje systematicky, ale vždy individuálne podľa vašich potrieb. Musí mať veci pod kontrolou a riadiť sa podľa určeného plánu, ale je otvorený novým možnostiam a nápadom.

Jednorazovo

  • Na osobnom stretnutí si so špecialistom prejdete všetky otázky z vášho marketingu, ktoré vás trápia.
  • Špecialista vytvorí konkrétne riešenia, napríklad navrhne stratégiu pri tvorbe newslettra či nový formát obsahu na stránke.
  • Potom sa stretnete znovu, kde vám všetko vysvetlí a vy môžete výstupy pripomienkovať.
  • Keď bude špecialista vedieť, že váš marketing je v bezpečí, rozlúči sa s vami.

Dlhodobo

  • Ak vám krátkodobý mentoring špecialistu nebude stačiť, prizve si niekoľkých ďalších odborníkov z fachu a spolu sa o vás budú starať od 3 do 12 mesiacov.
  • Každý mesiac budete mať balík vopred dohodnutých hodín konzultácií.
  • Túto službu využijete najmä vtedy, ak váš marketing stojí na jednom človeku a chcete ho doslova posunúť na vyšší level.

Zaujala váš možnosť mať marketingového mentora, a tým zlepšiť svoj biznis? Vyplňte formulár vpravo a my sa vám čoskoro ozveme. Ak máte otázky, pokojne nám napíšte alebo zavolajte.

Cena (bez DPH): 60 €/hod

Objednajte si mentora

alebo nás kontaktujte na
info@visibility.sk ,
+421 2 207 495 25