1
visigate
APRÍL
2022

daj kariére
v marketingu
zelenú

APRÍL
2022

Okús agentúrny život, pracuj pre reálnych klientov a získaj skúsenosti z praxe.

gate 1

Vyplň prihlášku a pošli svoj životopis. Nezáleží na tom, či si študent, absolvent alebo pracujúci. Ak nás zaujmeš, získaš možnosť absolvovať stáž v reálnom marketingovom prostredí.

gate 2

Počas 3 mesiacov sa budeš praxou vzdelávať v marketingu, pracovať na zaujímavých projektoch pre našich klientov a nasávať vedomosti od skúsenejších kolegov.

gate 3

Ak budeš naozaj dobrý, tak sa po skončení stáže vo Visibility zamestnáš naplno a začneš si budovať vlastnú kariéru vo svete marketingu. Zároveň získaš skvelú referenciu do životopisu.

„Visigate mi otvoril cestu do skutočného sveta online marketingu. Vďaka nemu som nadobudol veľa skúseností, spoznal super ľudí a získal prácu v top digitálnej agentúre.”
s

„Visigate je skvelá príležitosť, ak potrebujete zmenu alebo sa hľadáte. Je to skvelý program , ktorý vám otvorí dvere k novým možnostiam a vzácnemu know-how od inšpiratívnych, šikovných a najmä pohodových ľudí.”

„Visigate bol pre mňa ozajstnou bránou do sveta marketingu. Stáž, ktorá ma vyformovala a vďaka ktorej som v agentúre doteraz.”
s

„Počas Visigate-u sme ako stážisti dostali príležitosť objaviť čaro agentúrneho života. Počas stáže sme si každý vyprofilovali svoje zameranie a ak bolo naše "stážovanie" úspešné, stali sme sa súčasťou agentúry naplno.”

9/12

stážistov u nás získalo prácu

24

projektov pre skutočných klientov

240+

hodín praxe v marketingu

Klienti pre ktorých môžeš pracovať

semafor-bottom

Pridaj sa k nám