Hore
Späť na visibility.sk
Späť
Zdieľaj

Email marketing od A po Z

Email marketing je našou každodennou súčasťou. Robíte ho ale správne? Spoločne nazrieme do sveta emailov a naučíme sa ich písať lepšie.

DÁTUM A ČAS:
08. 03. 2017, 14:00 – 18:00
MIESTO:
VISIBILITY, Panská 14, Bratislava
LEKTORI:
Romana Jakubcová, Marek Šulik
CENA:
90,00  bez DPH na osobu
PRE KURZ POTREBUJETE:
Počítač
VOĽNÉ MIESTA:
9

Lektori

Romana Jakubcová

Romana Jakubcová

Senior Copywriter
  Vyštudovala som žurnalistiku v Nitre na UKF. Už ako malá som rada ťukala do písacieho stroja, ktorý som neskôr vymenila za počítačovú klávesnicu. Dnes pracujem vo VISIBILITY ako Senior Copywriter. Píšem články na blogy, PR články, tvorím persóny, redakčné kalendáre, editujem texty a mám na starosti tím copywriterov. Počas štúdia na vysokej škole som praxovala a pracovala v novinách, televízii aj v rádiu. Bola som šéfredaktorkou internetového portálu. Rada píšem rozprávky a dúfam, že raz z nich bude kniha. Okrem toho čítam motivačné knihy, milujem zvieratá, prírodu, more a smejem sa tak poriadne – od srdca. 🙂
  Marek Šulik

  Marek Šulik

  Strategy Director
  Baví a živí ma online marketing. Vo VISIBILITY som takmer od začiatku a v súčastnosti pracujem na pozícii Strategy Director. Zaujímam sa o webovú analytiku, optimalizáciu pre vyhľadávače, použiteľnosť webových stránok a sociálne médiá. Okrem VISIBILITY pôsobím ako lektor v Truniversity a bratislavskom Impact Hube. Som absolvent FMK UCM v Trnave. Rád pijem pivo, bicyklujem, cestujem a vyrábam gifká. Okrem iného. :)
  Iná téma

  Zaujíma ťa téma, ktorej sme sa zatiaľ nevenovali?